Stosowanie feromonów

różne flakony perfum

Coraz więcej producentów wypuszcza swoje linie żeńskich i męskich feromonów. Specyfiki mają sprawić, że łatwiej będzie nam wzbudzić zainteresowanie przedstawiciela lub przedstawicielki przeciwnej płci. Wpływają na to, jak w naszym towarzystwie czują się inni. Czy będziemy wzbudzać ich respekt oraz czy będziemy dla nich atrakcyjni. Różnie bywa ze skutecznością niektórych marek. Zdarzają się środki o lepszym i gorszym stężeniu pożądanych substancji. Warto sprawdzić, które marki są prawdziwie sztuczne, a które niekoniecznie spełnią nasze oczekiwania. Wystarczy poszperać w Internecie i przekonać się, jak opiniują je osoby, które zdecydowały się już na zakup któregoś ze specyfików. Gdy już zdecydujemy się na konkretny środek, należy sprawdzić, jak stosować feromony.

Dokładne i szczegółowe instrukcje stosowania feromonów powinny być dołączone do produktu. Na pewno zaś znajdują się przy specyfikach najlepszych marek. Aby osiągnąć sukces, wystarczy zapoznać się z dołączoną ulotką i stosować się do zaleceń. Istnieją jednak pewne ogólne zasady, których powinniśmy przestrzegać używając feromonów. Nie ma przy tym znaczenia, czy są to feromony damskie, czy męskie.

Po pierwsze, opcjonalne jest używanie feromonów na skórze lub ubraniach. Zapach na odzieży utrzymuje się dłużej, jednak w sytuacji, gdy kilka dni z rzędy będziemy narzucać na siebie tę samą bluzę lub marynarkę, ciężko będzie określić, jaką dawkę specyfiku powinniśmy zastosować. Ponadto, mimo iż zapach na skórze ulatnia się szybciej, w przypadku feromonów przynosi dużo lepsze rezultaty. Poza tym łatwo oszacować, iż bezpośrednio na ciele specyfik będzie działał od 4 do ok. 6 godzin.

Używając bezwonnych feromonów, zawsze warto połączyć je z naszymi ulubionymi perfumami, które i tak najpewniej stosujemy na co dzień. Jeżeli zaś chodzi o perfumy zawierające feromony, lepiej nie mieszać ze sobą różnych zapachów.

Ostatnią zasadą, jaką należy brać pod uwagę przy rozwijaniu kwestii, jak stosować feromony, jest to, kiedy powinniśmy ich używać. Błędem jest używanie ich wyłącznie przed wyjściem do klubu czy na imprezę. Powinniśmy regularnie zwiększać pewność siebie i stosować feromony na co dzień!

© 2017 www.feromony-rank.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone