Feromony i ich skuteczność

kobieta na łóżku

Feromony stają się coraz popularniejsze. Nasz organizm, który produkuje je w naturalny sposób, przytłaczany współczesnym rytmem życia potrzebuje pomocy. Wiele firm produkuje feromony, które zamyka w małych flakonikach, zapewniając o ich skuteczności. Czasem, gdy ktoś z naszego otoczenia się na nie zdecyduje, dowiadujemy się, że cała historia o środkach sprawiających, iż stajemy się bardziej atrakcyjni to bujda. Niemniej feromony rzeczywiście są produkowane przez ludzki organizm.. Składają się z substancji chemicznych różnego rodzaju, które wpływają na poziom naszej atrakcyjności w oczach innych, wywołują respekt otoczenia, a także wpływają na dobre samopoczucie, które będą odczuwać inni w naszym towarzystwie. Dobre feromony, które zapewnią prawdziwą skuteczność, zawierają odpowiednie stężenie substancji, jakie w normalnych okolicznościach będzie produkować nasz organizm. Jeżeli więc nie byliśmy zadowoleni z zakupionego specyfiku lub usłyszeliśmy od kogoś, że kupne feromony mu nie pomogły, najprawdopodobniej mieliśmy do czynienia z kiepską marką, której producent nie opracował właściwej receptury. Odpowiedź na pytanie, czy feromony są sztuczne w istocie powinna brzmieć – tak!

Pożądane związki chemiczne

Substancje chemiczne występujące w feromonach i sprawiające, że kupując feromony, mamy zapewnioną skuteczność, to:

  • Androstenol – produkuje go organizm dojrzewającego mężczyzny. Im go więcej, tym bardziej dominujący się staje. Wpływa to zarówno na zainteresowanie kobiet, jak i szacunek innych mężczyzn.
  • Androstenon – w jeszcze większym stopniu wpływa na dominację niż Androstenol. Pozwala ustalić, kto jest samcem alfa. Słabo działa na przedstawicielki płci pięknej, wpływa raczej na podświadomość innych mężczyzn.
  • Androsteron – substancja wspomagająca budowanie autorytetu wśród kobiet i mężczyzn.
  • Androstadienon – silnie wpływa na kobiety i ich zainteresowanie danym mężczyzną. Pozwala im się rozluźnić oraz zrelaksować w towarzystwie konkretnego faceta.

Wymienione substancje należą tylko do niektórych znajdujących się w feromonach. Aby specyfik był prawdziwie skuteczny, musi też posiadać ich odpowiednie stężenie!

© 2017 www.feromony-rank.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone