Feromony – co to?

flakon perfumWiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, czym właściwie są feromony. Mimo iż są one sprzedawane, prawdą jest, że są to w pełni naturalne substancje chemiczne. Produkują je zarówno organizmy ludzkie, zwierzęce oraz roślinne. Ważne jest przy tym, iż feromony to swego rodzaju mieszkanki wielu substancji chemicznych – rzadko się zdarza, aby jedna substancja stanowiła cały feromon. Zarówno mocne feromony, jak i te słabsze najczęściej zawierają jednak jeden składnik, który wyraźnie dominuje nad pozostałymi, dzięki czemu jego funkcja jest szczególnie widoczna.

Działanie feromonów

Skoro już wiemy, co to feromony, warto wiedzieć też, jak one działają. Otóż sprzyjają one wzajemnej komunikacji. Dzięki nim przyciągamy przedstawicieli płci przeciwnej. Czasem też wyznaczają one dominację wśród osobników tej samej płci, co wyraźnie zaobserwowano w świecie zwierząt. Niemniej są to środki, które ułatwiają życie między innymi osobnikami tego samego gatunku, co oczywiście dotyczy też ludzi.

Naturalne składniki

Naturalne feromony są produkowane w każdym zdrowym organizmie. Występują w ludzkich wydzielinach. Ich działanie skupia się przy tym na ludzkiej podświadomości. Niestety, niezdrowy oraz szybki styl życia w dużej mierze je tłumi. W związku z tym, na rynku dostępne są liczne perfumy z feromonem. Zawierają one składniki, które w znacznym stopniu pobudzają przedstawicieli przeciwnej płci. Sprawiają, że czują się odprężeni w naszym towarzystwie i mają ochotę spędzać z nami czas. Najlepsze feromony zwiększają naszą pewność siebie i poprawiają zarówno nasze samopoczucie, jak i osób, które znajdują się w naszym otoczeniu.

Opinie użytkowników o feromonach

Konsumenci najchętniej stawiają na feromony, których działanie widać natychmiastowo. Właściwe feromony czy perfumy, które je zawierają, pomagają pokonać nieśmiałość i sprawiają, że stajemy się niezwykle atrakcyjni oraz prawdziwie interesujący dla drugiej osoby. Wiąże się z tym wzrost pewności siebie oraz poprawa szeroko rozumianej kwestii samooceny. Ranking najlepszych feromonów pokazał, że najlepiej ocenianym specyfikiem dla mężczyzn są feromony sygnowane marką Love&Desire.

© 2017 www.feromony-rank.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone